FC Rock & Roll In English eesti keeles väike tähesuurus keskmine tähesuurus suur tähesuurus Dark Dog Rokiklubi Rock & Roll Tartoo Tattoo AS Pere Leib T-Style Mäksa vald
Rokiklubi Rock & Roll
mäleta
liigamängudturniirid
Liigamängud

Eesti jalgpalli 2009. aasta meistrivõistluste IV liiga Lõunatsoon

                                                                        
TABELISEIS

    mängud võidud viigid kaotused skoor punktid
1. Tartu EMÜ SK 10 8 1 1 26 - 5 25
2. JK Welco Elekter 10 7 1 2 37 - 14 22
3. FC Tabivere 10 7 1 2 28 - 12 22
4. SK Tääksi 10 6 1 3 16 - 22 19
5. Väimela FC Aspen 10 5 0 5 17 - 18 15
6. FC Abja 10 5 0 5 19 - 28 15
7. Tartu SK-10 Premium II 10 4 0 6 18 - 15 12
8. FC Rock & Roll 10 4 0 6 20 - 22 12
9. Tõrva FC Warrior 10 3 2 5 35 - 32 11
10. Navi Vutiselts 10 3 1 6 14 - 28 10
11. Tartu Quattromed 10 2 2 6 11 - 21 8
12. JK Tartu Löök 10 1 1 8 7 - 31 4


AJAKAVA

 

I voor

11.04. JK Tartu Löök - Tartu - SK 10 Premium II   2 - 0

12.04. EMÜ SK - Tartu Quattromed   5 - 0

11.04. FC Aspen - Tõrva FC Warrior   1 - 3

12.04. JK Welco Elekter - Navi Vutiselts   10 - 2

12.04. FC Rock & Roll - SK Tääksi   6 - 1     Viljar Arula 3, Edgar Pau, Ago Martinson 2

12.04. FC Tabivere - FC Abja   6 - 1


II voor

18.04. SK Tääksi - EMÜ SK   0 - 6

10.06. Tartu SK 10 Premium II - FC Rock & Roll   3 - 2     Viljar Arula 2

19.04. Tõrva FC Warrior - FC Tabivere   3 - 4

19.04. Tartu Quattromed - FC Aspen   1 - 2

19.04. Navi Vutiselts - FC Abja   0 - 2

19.04. JK Welco Elekter - JK Tartu Löök   2 - 0


III voor

26.04. FC Aspen - SK Tääksi   0 - 1

26.04. EMÜ SK - Tartu SK 10 Premium II   1 - 0

26.04. FC Tabivere - Tartu Quattromed   4 - 0

25.04. FC Abja - Tõrva FC Warrior   4 - 1

26.04. JK Tartu Löök - Navi Vutiselts   1 - 2

26.04. FC Rock & Roll - JK Welco Elekter   1 - 3     Marko Meripuu


IV voor

1.05. Tartu SK 10 Premium II - FC Aspen   2 - 3

2.05. JK Welco Elekter - EMÜ SK   1 - 4

3.05. JK Tartu Löök - FC Rock & Roll   0 - 1     Karl Koort

3.05. SK Tääksi - FC Tabivere   2 - 0

3.05. Navi Vutiselts - Tõrva FC Warrior   4 - 4

3.05. Tartu Quattromed - FC Abja   0 - 1


6.05  EJL VKV-te 1/32-finaal   FC Kose - FC Rock & Roll   1 - 3     Rasmus Aasmaa, Edgar Pau, Ken Viidebaum

 

V voor

9.05.  EMÜ SK - JK Tartu Löök   2 - 0

9.05.  FC Aspen - JK Welco Elekter   2 - 1

10.05.  FC Rock & Roll - Navi Vutiselts   2 - 1     Viljar Arula 2

10.05.  FC Tabivere - Tartu SK 10 Premium II   2 - 1

10.05.  FC Abja - SK Tääksi   1 - 2

10.05.  Tõrva FC Warrior - Tartu Quattromed   3 - 4

 

VI voor

16.05. JK Tartu Löök - FC Aspen   1 - 4

16.05. Tartu SK 10 Premium II - FC Abja   7 - 1

16.05. FC Rock & Roll - EMÜ SK   0 - 3 

17.05. SK Tääksi - Tõrva FC Warrior   3 - 3

17.05. Navi Vutiselts - Tartu Quattromed   0 - 3

17.05. JK Welco Elekter - FC Tabivere   2 - 0

 

20.05  EJL VKV-te 1/16-finaal   FC Rock & Roll - Rummu Dünamo  0 - 2

 

VII voor

24.05. EMÜ SK - Navi Vutiselts   0 - 1                                         

23.05. FC Aspen - FC Rock & Roll   0 - 3     Viljar Arula 2, Ago Martinson

23.05. Tõrva FC Warrior - Tartu SK 10 Premium II   1 - 2             

24.05. Tartu Quattromed - SK Tääksi   1 - 2

24.05. FC Tabivere - JK Tartu Löök   7 - 1

24.05. FC Abja - JK Welco Elekter   0 - 7

 

VIII voor

31.05. EMÜ SK  - FC Aspen   1 - 0

30.05. Tartu SK 10 Premium II - Tartu Quattromed   2 - 0

31.05. Navi Vutiselts - SK Tääksi   0 - 2

31.05. JK Welco Elekter - Tõrva FC Warrior   5 - 2

31.05. JK Tartu Löök - FC Abja   0 - 3

31.05. FC Rock & Roll - FC Tabivere   0 - 2

 

 

IX voor

6.06. FC Aspen - Navi Vutiselts   4 - 3

6.06. SK Tääksi - Tartu SK 10 Premium II   2 - 1

7.06. FC Tabivere - EMÜ SK   1 - 1

7.06. FC Abja - FC Rock & Roll   4 - 2     Ago Martinson, Heiki Vään 

7.06. Tõrva FC Warrior - JK Tartu Löök   10 - 2

7.06. Tartu Quattromed - JK Welco Elekter   2 - 2

 

X voor

13.06. EMÜ SK - FC Abja   3 - 2

13.06. FC Aspen - FC Tabivere   1 - 2

13.06. Navi Vutiselts - Tartu SK 10 Premium II   1 / -  (algselt 1 - 3)

14.06. JK Tartu Löök - Tartu Quattromed   0 - 0

14.06. FC Rock & Roll - Tõrva FC Warrior   3 - 5     Viljar Arula 2, Tambet Zoova

14.06. JK Welco Elekter - SK Tääksi   4 - 1

  

XI voor

20.06. Tõrva FC Warrior - EMÜ SK    4 - 4

21.06. FC Tabivere - Navi Vutiselts    6 - 1

21.06. FC Abja - FC Aspen    0 - 0

21.06. SK Tääksi - JK Tartu Löök    3 - 2

21.06. Tartu SK 10 Premium II - JK Welco Elekter    0 - 2

21.06. Tartu Quattromed - FC Rock & Roll   (FC R&R loobus jätkamast IV liigas)

 


 


Eesti jalgpalli 2008. aasta meistrivõistluste IV liiga Lõunatsoon

                                                                        
LÕPLIK TABELISEIS 2008

 

    mängud võidud viigid kaotused skoor punktid
1. Tartu FC HaServ 22 21 0 1 108 - 16 63
2. FC Otepää 22 19 1 2 85 - 23 58
3. JK Luunja 22 16 0 6 107 - 51 48
4. FC Rock & Roll Löök 22 12 2 8 55 - 56 38
5. FC Tabivere
22 12 1 9 72 - 40
37
6. Väimela FC Aspen 22 10 2 10 50 - 47 32
7. Tartu EMÜ SK 22 7 5 10 32 - 41 26
8. Tartu Quattromed 22 6 4 12 47 - 57
22
9. JK Welco Elekter 22 6 3 13 40 - 67
21
10. Tõrva FC Warrior 22 4 3 15 31 - 107 15
11. FC Elva Puka 22 4 1 17 49 - 98 13
12. FC Abja 22 3 2 17 23 - 96 11