FC Rock & Roll In English eesti keeles väike tähesuurus keskmine tähesuurus suur tähesuurus Dark Dog Rokiklubi Rock & Roll Tartoo Tattoo AS Pere Leib T-Style Mäksa vald
Rokiklubi Rock & Roll
mäleta
Foorum
FOORUM » FC ROCK & ROLL » EELMINE MäNG
rio

23.05.09 21:51
no nii, aeg nüüd targutusteks.
kui ääre poolkaitsjad teevad äärtel teravat rünnakutööd ja füüsiline koormus on paljust ning sama ääre kaitsjal on kaks vastase mängiat blokeerida, siis mida tuleks teha et ei tekiks ohitlikke olukordi. kas lähtume neljanda liiga tasemest, mängu ( vastase ) hetke olukorrast või hoiame ründavat stiili, et iga liini vahel on side olemas. Probleem on selles, et meie füüsis ei ole rohkemat väärt kui neljas liiga ja selleks ette nähtud trenides käib 1/4 mängijaid et nendest asjadest rääkida.
SCF 13

24.05.09 16:13
Trennidega on kogu aeg jama olnud. Nüüd õnneks trennide asemel maakonna MV, kuhu ikka mängijad kokku saame. Seega on hetkeolukord parem ja viimases mängus kohe ka tulemus käes. Ei läinud me vastaste pika palli tampimisega kaasa ja lõime omad ära. Võimalusi oli enamgi, kuid Fortuuna säästis vastaseid. Mell on kah tippvormis ja Koppel vist raami enam ei mahugi? Kõige olulisem on muidugi selleks PÜHAPÄEVAKS Tabikate vastu kõik mehed kohale saada!!! Nägudeni!
Rythar

28.05.09 21:14
Noo, meie poolkaitsel on läbi aastate ilmselgelt raskusi olnud võhmaga, et jaksaks nii kaitses kui rünnakus tööd teha.
Isiklik arvamus, et tuleks lähtuda vastasest (oma mängujoonisest).
Tugevate vastaste vastu on kurjast jätta vastasvõistkonnale ülekaalu, eriti äärtele, kus ruumi rohkem.
Nõrgemate vastaste vastu jälle võiks ka äärekaitse kõrgemale tõusta.
Pigem siiski mängida kaitsvamalt kui 5 ründajaga :)